Hakkımızda

Karikatürname, karikatür, caps, komik resim ve eğlence amaçlı içeriklerin güncel olarak yayınlandığı mizah ve eğlence amaçlı bir sitedir. Herhangi bir çizer yada mizah grubu ile doğrudan bir bağı yoktur.

Site İçeriklerimiz
Web sitemizde ağırlıklı olarak Aras Uğur, Ayrıkan, Ayşen Baloğlu, Cem ışık, Emre Uğurer, Erdem Toker, Ersin Perk, Köksal Aydın, Murat Yılmaz, Mustafa Saray, Okan Akkaya, Okan Nasuhoğlu, Onur Kök, Özer Aydoğan, Samet Yavuz, Şahin Güneş, Şeref Efendiler, Tolga Kılıç, Vacip Örger, Yunus Emre Gündüz ve Zeki Moduk karikatürleri yayınlanmaktadır. Yayınladığımız tüm karikatürler çizerlerin bilgisi ve izni dahilinde yayınlanmaktadır. Çizimlerin tüm telif hakları çizerlere aittir.

Reklam
Sürekli gelişen web teknolojilerine ayak uydurabilmek ve her sizlere daha da iyi hizmet verebilmek için sitemizde reklam yayını da yapmaktayız. Yayınladığımız reklamlar Google Adsense politikaları ile uyumlu ve uluslararası reklam standartlarına uygundur. En yeni teknolojileri kullanarak sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemize yardımcı olmak için sitemizde daha fazla vakit geçirebilir, ilginizi çeken reklamları özel olarak inceleyebilir, arkadaşlarınıza sitemizi önerebilirsiniz.